DomůBydleníJak si ulehčit od domácích prací a získat více času pro sebe

Jak si ulehčit od domácích prací a získat více času pro sebe

-

Když se dostaneme k tématu domácích prací, už jen jejich vyjmenovávání nám dokáže zabrat poměrně dost času. Mytí oken, úklid kuchyně a koupelny, vysávání a stírání podlahy údržba žaluzií, každodenní mytí náčiní,.. Mohli bychom pokračovat ještě dlouho, to však není cílem. Cílem je naopak ulehčit od těch činností, u kterých je to možné. Mytí oken bude snazší se stěrkou, která nejen že stírá, ale také saje vodu. Údržba žaluzií a odstraňování prachu bude snazší s prachovkou no a robotický čistič podlah dokáže perfektně vysát, a dokonce i vytřít podlahu tak, abychom se této činnosti mohli zbavit. Jak na to?

Jak funguje robotický čistič podlah

Než se rozhodnete k nákupu robotického čističe podlah, rádi bychom vám krátce představili jeho benefity. Jedním z těch nejdůležitějších samozřejmě je podlaha bez drobků, chomáčků prachu anebo chlupů z našich domácích miláčků. Dalším důležitým benefitem je také to, že k jeho spuštění není úplně nutné, abyste byli v jeho blízkosti. Pokud budete vědět, jak připravit domácnost k bezproblémovému úklidu a přidáte čistič podlah pro roboty v případě, že budete mít robotický vysavač s mopem a nádobkou na směs vody a čistícího prostředku, bude vás vítat kromě podlahy beze šmouh také příjemně provoněná domácnosti.

Příprava k úklidu

Pokud budete chtít vysavač spustit odkudkoliv ze světa, což je samozřejmě žádoucí, je vhodné podniknou pár kroků, kterým si toto umožníte a vysavači poskytnete vhodné podmínky. Nejprve ze země odstraňte vše, co by mohl nasát a tím předčasně ukončit svou činnost. Tím myslíme například kabely vedoucí k elektronice, ponožky nechané u koše na prádlo nebo tričko od pyžama, které sklouzlo na zem. Dál z podlahy odstraňte vše, co nemá dobrou stabilitu a vysavač samozřejmě nabijte a připravte pro něj směs k mytí podlah. Tím jsou vaše povinnosti pro úklid podlahy téměř u konce. Ať budete potřebovat, otevřete mobilní aplikaci a dejte pokyn k úklidu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek